FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK

Naši činnost můžete podpořit finančním darem odeslaným na náš transparentní účet č. 2601717399/2010​; IBAN: CZ65 2010 0000 0026 0171 7399; BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX 

Jedná se o nejefektivnější formu pomoci. Pohyby na transparentním účtu můžete sledovat zde: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2601717399

Z těchto příspěvků totiž hradíme pohonné hmoty, dálniční poplatky a covid testy, které jsou klíčové pro uskutečnění našich výjezdů. Poté na místě hradíme také nejnutnější potřeby obyvatel uprchlických táborů.

MATERIÁLNÍ PŘÍSPĚVEK

Rozumí se jím především spací pytle, karimatky, deky, stany, potřeby pro miminka, pleny, kojenecká výživa, oblečení, boty, trvanlivé potraviny, léky, hygienické potřeby, školní potřeby a hračky.

 

Materiální příspěvek získaný v tuzemsku projde nejdříve tříděním, praním a v některých případech i šitíma jinými úpravami, aby dorazil příjemcům v pěkném stavu. Poté jej balíme tak, aby jeho distribuce na místě proběhla hladce, a co nejméně chaoticky.

 

Nejnutnější potřeby jsou určovány především ročním obdobím. Informujeme o nich pravidelně na facebookových
a instagramových stránkách našeho spolku.

 

Osobní předání materiálního příspěvku je možné po domluvě v Praze.

 

Kontakt:

smidova.lada@seznam.cz

+420 731 462 607

 

Pokud potřebujete materiální příspěvek zaslat poštou, ozvěte se nám na emailové adrese našeho spolku a my Vám dáme vědět ohledně adresy zaslání.

 

info@amaria.cz